Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 33°C
Parçalı Bulutlu
ALTIN 229,3776
DOLAR 6,0197
EURO 6,9241
BITCOIN $6.376
denem
denem

24 Haziran’a giderken C.H.P.

30.05.2018
A+
A-

Vatanımız, Türkiye’mizin “BEKA”sı, istiklal ve İstikbalimizin devamı, milli değerlerimizin koruması için MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli ve MHP’li kardeşlerimiz, Cumhuriyet Tarihi’mizde nasıl bir vatanseverlik sergiledilerse, şimdi sıra tabandaki CHP’li seçmenlere gelmiş bulunuyor. Tüm CHP’li gençlere ve akl-ı selim sahibi seçmenlere, (en küçük bir ard düşüncem olmadan, samimiyetle) bildirmek isterim ki aynı vatanın sahipleri olan aynı milletin şerefli bireyleri hüviyetiyle “istiklal ve istikbalimizi” koruyan, aynı sancağı yükselten, devletimizin, güçlenmesini iştiyakla isteyen kardeşler olarak 24 Haziran’da sizlerin de “BEKA”mıza güç ve destek vermenizi bekliyorum. 24 Haziran oylaması, biliyorsunuz, kesinlikle bir partinin iktidara seçilmesi değildir. Devletin yönetilme sisteminde, zaruri ve daha mükemmel, daha demokratik bir uygulama olan “BAŞKANLIK” sistemine geçiş oylamasıdır. Bir asır içinde, Batılı emperyalistlerin bize dayattıkları “PARLAMENTER” sistemin, ülkemizde darbelere, muhtıralara, vesayetçi-militarist odakların devamlı tehdit ve baskılarına, hükümet krizlerine, koalisyon uyumsuzluklarına, ekonomik çöküşlere, kuyruklara, zamlara, yokluklara, sokak çatışmalarına, teröre, çözümsüzlüğe yol açtığını gördük ve yaşadık. “BAŞKANLIK” yönetimi, Türkiye’mizin tarihi, milli, sosyal ve kültürel yapımıza yabancı olmadığı iççin “milli irade”nin bunu kolayca kabul edeceğini umuyorum.

CHP’li gençler ve seçmenler, parti üst yöneticilerinin yoğun bir “algı-beyin yıkama” operasyonları ile adeta hipnozlandılar. Okumadan, öğrenmeden, araştırmadan, yukarıdan pompalanan cümleleri tekrar ederek, bilmeden ülkemize “Barış-İstikrar-Güven” getirecek Başkanlık yönetimine cephe aldılar. Son derece yanlış..

Diktatörlük gelecek” yalanını, yüzleri kızarmadan söylediler. Oysa kendileri, parti grubunu, MKYK’yı, Parti meclisini tam bir despotik yöntemle, korku ile, endişe ile yönetiyorlar. Başkanlık Sistemi’nde kesinlikle “diktatör” olunamaz. “Başkan”, kontrol eden, birçok koruyucu faktörler var.

Yasama-Yürütme (icra)-Yargı, tam bir ahenk içinde kendi kulvarlarında koşuyor olacaklar.

CHP’nin üst kademe yöneticileri, beni hiç ilgilendirmiyor. Benim hedef kitlem, sizsiniz gençler… Hiçbir şeyden haberi olmayan hipnozlanmış seçmenler.. Parti taassubundan sıyrılıp,  Temmuz Gecesi, darbeci alçaklara engel olduğunuz gibi, Haziran’da da Fetö’cü, DEAŞ’çı, HDP’li, SP’li, Kötü Parti’li, CHP muhterislere öyle bir ders verin ki, dünya şaşkınlıktan dillerini yutsunlar. İstiklal Savaşı’mızda CHP kurulmamıştı. CHP’li gençler ve seçmen kardeşler! Sizlerin dedelerinizin babaları “Has Osmanlı kahramanları”, 1. Dünya Savaşı’ndan en az on cephede, “Vahşi Batı’lı ordular”a karşı savaşmışlar ve çoğu da belki şehit olmuşlardır. Onları şehit eden aynı düşmanlar, şu anda Türkiye’mizi yok etmek için, bütün imkanlarıyla saldırıyorlar. İçimizdeki çürükler de bunlara alkış tutmak gafletine düşmüş bulunuyorlar. 24 Haziran’da, kendilerince son öldürücü vuruşu, sandıkta yapacaklar. Planları bu..

Bu inanç karanlığındaki yartıklar, Allah’ın da bir planı olduğunu bilmedikleri için 15 Temmuz’da milletimin kahredici yumruğunu yiyip, zir-ü zeber (alt-üst) oldular. İşte! İlahi hüküm: (KUR’AN-Al-i İmran 54.)

(İsrailoğulları) Tuzak kurdular. (Onların tuzaklarına karşı) Allah da tuzak kurdu. Allah, (tuzağa karşı) tuzak kuranların en hayırlısıdır. (Ve mekerü ve mekerallahu, vallahu hayr-ül makirin)

15 Temmuz’da her partili-partisiz insanların kalplerini aynı hedefe kilitleyen Allah’tan başka güç sahibi mi vardı? Aynı bütünleşmeyi 24 Haziran’da yapmalıyız. Particilik bir yana, vatanın istiklal ve istikbali için yumruk gibi olmak öbür yana… Aslolan bu…

CHP’li gençlerimiz ve CHP’li seçmenimiz!

24 Haziran, sevgili Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Bey’in değerli şahsına ait bir tercihten daha çok, gelecek yıllara (2023-2053-2071) yönelmiş bir Türkiye projesinin “millet iradesi”ne tasdik ettirilmesidir. Söylenen yalanlara yakıştırmalara kulaklarınızı tıkayın.

24 Haziran sabahı, meydanlara, kavşaklara, caddelere iner gibi, sandıklarınıza koşun! En küçük bir şüphe duymadan, tankların önünde durduğunuz gibi, oyunuzu “CUMHUR’UN İTTİFAKI (AK Parti + MHP + BBP) çerçevesi içine mührü, “Evet”i basın! Türkiye aleyhtarı olanları barajın serin sularının altına indirin! Bu çok yüksek oranda (yüzde 80’ler gibi) bir irade olmalı. Göreceksiniz, 24 Haziran sonrası ülkemiz, “Barış-İstikrar ve Güven” içinde yükselişine hız katacaktır.

1 Haziran 2018 Cuma günü “İŞTE! CHP’nin iç yüzü” başlıklı yazımı, okuyucu dostlarıma sunacağım inşallah..

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.